Call Us Today! tel. 22.781-32-52, gsm.+48.505-048-439

Email! www.neurolog-szymanski.pl

Lista Artykułów

NEUROLOGIA: CHOROBY I SYMPTOMY...

  • Home
  • opinia z serwisu ZnanyLekarz.pl

2017-03-11 znanylekarz.pl

Nie spotkałam jeszcze tak super lekarza jak Pan Szymański, perfekcja, dokładność, wyśmienity kontakt z pacjentem. Pan doktor zna się na swojej pracy jak nikt inny . Lekarz z powołania !

Więcej...

2016-05-25 znanylekarz.pl

Jedyny neurolog, który był w stanie pomóc mi w moich dolegliwościach bólowych. Po pierwszej wizycie przepisał mi leki, które w końcu pomogły. Skierował mnie dodatkowo na badania, dzięki którym wykryto torbiel. Pan Doktor nie "wyciąga" pieniędzy od swoich pacjentów. Po wykonanym rezonansie magnetycznym nie kazał od razu przychodzić na wizytę, prosił żeby zadzwonić, przeczytać wynik i wtedy zadecydujemy co robić dalej. W razie negatywnego wyniku…

Więcej...

2012-11-28 znanylekarz.pl

Pan Doktor jest jednym z najlepszych specjalistów z jakimi do tej pory miałam kontakt. Wiedza, zaangażowanie i zdecydowanie w przeprowadzaniu diagnostyki to jego cenne atuty. Bardzo sympatyczny zarówno prywatnie jak i państwowo. Nie mogę zgodzić się z żadną negatywną opinią na temat Pana Doktora. Razem z mężem cieszymy się że to właśnie do Niego trafiliśmy.

Więcej...

2012-10-04 znanylekarz.pl

W pracę wkłada umysł i serce, odbieram dr Piotra jako osobę otwartą, łagodną, niekolizyjną w dialogu- jednocześnie konkretną i skuteczną... zabieganą? :). Kocha ludzi i chce im pomóc... taką mam nadzieję :).

Więcej...

2012-06-21 znanylekarz.pl

To najlepszy specjalista u którego leczyłem się do tej pory - bardzo dobry lekarz, kompetentny i konkretny gość, ze świetnym podejściem do pacjenta. Wszystko dokładnie wyjaśnia - nie ma też obawy o zadanie "głupiego" pytania - pan doktor cierpliwie wszystko wyjaśni i opowie o schorzeniu. Jest bardzo staranny w tym co robi - byłem wcześniej u innego neurologa i bardzo się zawiodłem. Bardzo jestem wdzięczny…

Więcej...

2012-01-13 znanylekarz.pl

Bardzo mi pomógł , polecam Pana Doktora . Wybieram sie ponownie na wizytę z inną dolegliwością.

Więcej...

2011-09-05 znanylekarz.pl

Bardzo miły sympatyczny lekarz ,nie stawia diagnozy zbyt pochopnie, bez wcześniejszych badań.Lekarz godny polecenia.

Więcej...

2011-08-20 znanylekarz.pl

Przyszłam do niego dwa tygodnie temu na poradę w sprawie bólu pleców, zbadał sprawę dokładnie a leki które przepisał sprawiły że ból z którym męczyłam się dwa lata ZNIKNĄŁ.

Więcej...

2011-06-16 znanylekarz.pl

Bardzo porządny neurolog, pomógł mojej mamie w przypadku wydawałoby się beznadziejnym.

Więcej...

2011-06-16 znanylekarz.pl

Jestem opiekunką osoby, która jest pacjentką Pana Doktora. Mam wykształcenie psychologiczne. Uważam, że sposób przyjmowania, zbierania wywiadu i rozmowy z chorym jest perfekcyjny! Emanuje spokój, kultura, opanowanie. Na temat wiedzy medycznej trudno jest mi się wypowiadać, ale za to jestem świadkiem zadowolenia pacjenta i efektów terapeutycznych. To mi wystarczy. Polecam gorąco.

Więcej...