Call Us Today! tel. 22.781-32-52, gsm.+48.505-048-439

Email! www.neurolog-szymanski.pl

NASI PACJENCI O NAS

  • Home
  • Opinie Pacjentów

Opinie naszych Pacjentów są dla nas ważne!

bez tematu

Super lekarz. Nie tylko neurolog ale i psycholog. Po każdej wizycie dolegliwości odchodziły na długi czas. Aż w końcu odeszły, mam nadzieję na zawsze. Aż się chce pójść, tak po prostu-pogadać.

Darek
dodane na neurolog-szymanski.pl
w dn.2022-04-02

Moja opinia

Świetny lekarz, który podchodzi do pacjenta z uśmiechem i pełnym profesjonalizmem. Pomógł mi w leczeniu migreny przewlekłej. Polecam gorąco.

Magda
dodane na neurolog-szymanski.pl
w dn.2019-09-06

Lekarz z powołania

Lekarz z powołania. Bardzo rozważny w swoich rozważaniach, wnioskach i decyzjach. Wykonywał mi również punkcję lędźwiowa. Zajęło mu to kilka sekund! Niezwykłe. Polecam gorąco

Dorota
dodane na neurolog-szymanski.pl
w dn.2018-10-18

Maria

Polecam dr n. med Piotra Szymańskiego, pracuje on na Szaserów i ma własny gabinet na Marszałkowskiej. Świetny specjalista, dobry człowiek, wyleczył mnie z nerwicy lękowej, co nie było proste, bo dawała niesamowicie rozległe objawy, u ilu profesorów warszawskich ja nie byłam, tylko Pan dr Szymański był w stanie mi pomóc. Do dzisiaj jestem zdrowa. A co najważniejsze nie naciąga pacjentów na koszty. 

Maria
dodane na neurolog-szymanski.pl
w dn.2018-07-09

DODAJ OPINIĘ

Zapraszamy Państwa do przesyłania nam swoich opinii za pomocą poniższego formularza:

Strong Testimonials form submission spinner.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez SPECJALISTYCZNY GABINET NEUROLOGICZNY dr n. med. Piotr Szymański z siedzibą przy ul. Romana Dmowskiego 25B 05-270 Marki, PL w celu przesłania i opublikowania treści i podpisu w mojej opinii na stronie www.neurolog-szymanski.pl"