Call Us Today! tel. 22.781-32-52, gsm.+48.505-048-439

Email! www.neurolog-szymanski.pl

O mnie

dr n. med. Piotr Szymański

O Mnie

Dr n. med. Piotr Szymański

specjalista neurolog

Pochodzę z wielopokoleniowej rodziny lekarskiej. Moja praca jest moją pasją, wykonuję ją z dbałością o każdego Pacjenta i jego stan zdrowia. Moim Pacjentom oferuję pomoc i wiedzę lekarską opartą o nowoczesne rozwiązania współczesnej medycyny. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i doskonalę umiejętności. W sposób rzetelny utrzymuję wysoki standard oferowanych usług z zakresu diagnostyki, profilaktyki oraz leczenia neurologicznego.

Odczuwam wielką satysfakcję z rezultatów mojej pracy słysząc, jak pacjenci wzajemnie polecają moje usługi oraz mnie – jako lekarza specjalistę.

Dzięki zaufaniu, jakim darzą mnie moi Pacjenci, mam możliwość oceny, analizowania, wyciągania wniosków, stawiania diagnoz oraz poddawania terapii bardzo wiele osób.

Swój gabinet neurologiczny prowadzę od ponad 20 lat. Aktualnie jestem również Konsultantem Wojskowej Służby Zdrowia w dziedzinie Neurologii w stopniu ppłk 

Laureat Orły Medycyny w 2018, 2019 oraz 2020r. oraz zdobywca Ogólnopolskiego Złotego Orła Przedsiębiorców 2018 i 2019r.

 
Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową, gdzie znajdą Państwo informacje o możliwości konsultacji i leczenia.

Wiedza i wieloletnia praktyka Lekarska

ponad 20 lat doświadczenia

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyłem dzięki specjalistycznemu wykształceniu medycznemu, podczas wieloletniej pracy w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej i Klinice Neurologicznej CSK Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz podczas 20-letniej prywatnej praktyki w moim własnym Gabinecie Neurologicznym.

 

Praktyka Zawodowa:

  • w 1994 roku – ukończyłem Wydział Lekarski w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi,
  • w latach 1998 – 2002  –  uzyskałem pierwszy i kolejno drugi stopień specjalizacji z neurologii,
  • w 2002 roku – ukończyłem Wyższą Szkołę Bankowości, Finansów i Zarządzania w Warszawie,
  • w 2006 roku – obroniłem pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu,
  • od 1994 roku – moja drogę zawodową związałem z Wojskowym Instytutem Medycyny Lotniczej, a następnie z Kliniką Neurologiczną CSK Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie,
  • przez 10 lat – byłem biegłym sądowym w zakresie neurologii w Sądzie Okręgowym w Warszawie.