Call Us Today! tel. 22.781-32-52, gsm.+48.505-048-439

Email! www.neurolog-szymanski.pl

NASI PACJENCI O NAS

Opinie naszych Pacjentów są dla nas ważne!

Lekarz z powołania

Lekarz z powołania. Bardzo rozważny w swoich rozważaniach, wnioskach i decyzjach. Wykonywał mi również punkcję lędźwiowa. Zajęło mu to kilka sekund! Niezwykłe. Polecam gorąco

Dorota
dodane na neurolog-szymanski.pl
w dn.2018-10-18

Maria

Polecam dr n. med Piotra Szymańskiego, pracuje on na Szaserów i ma własny gabinet na Marszałkowskiej. Świetny specjalista, dobry człowiek, wyleczył mnie z nerwicy lękowej, co nie było proste, bo dawała niesamowicie rozległe objawy, u ilu profesorów warszawskich ja nie byłam, tylko Pan dr Szymański był w stanie mi pomóc. Do dzisiaj jestem zdrowa. A co najważniejsze nie naciąga pacjentów na koszty. 

Maria
dodane na neurolog-szymanski.pl
w dn.2018-07-09

2017-03-11 znanylekarz.pl

Nie spotkałam jeszcze tak super lekarza jak Pan Szymański, perfekcja, dokładność, wyśmienity kontakt z pacjentem. Pan doktor zna się na swojej pracy jak nikt inny . Lekarz z powołania !

Monika S.
opinia z serwisu ZnanyLekarz.pl
w dn.2017-03-11

2016-05-25 znanylekarz.pl

Jedyny neurolog, który był w stanie pomóc mi w moich dolegliwościach bólowych. Po pierwszej wizycie przepisał mi leki, które w końcu pomogły. Skierował mnie dodatkowo na badania, dzięki którym wykryto torbiel. Pan Doktor nie „wyciąga” pieniędzy od swoich pacjentów. Po wykonanym rezonansie magnetycznym nie kazał od razu przychodzić na wizytę, prosił żeby zadzwonić, przeczytać wynik i wtedy zadecydujemy co robić dalej. W razie negatywnego wyniku zapewnił, że zajmie się mną w szpitalu, w którym pracuje. Lekarz z powołania!

Monika
opinia z serwisu ZnanyLekarz.pl
w dn.2016-05-25

DODAJ OPINIĘ

Zapraszamy Państwa do przesyłania nam swoich opinii za pomocą poniższego formularza:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez SPECJALISTYCZNY GABINET NEUROLOGICZNY dr n. med. Piotr Szymański z siedzibą przy ul. Romana Dmowskiego 25B 05-270 Marki, PL w celu przesłania i opublikowania treści i podpisu w mojej opinii na stronie www.neurolog-szymanski.pl"